Tomasz Kielczewski

TOMASZ KIEŁCZEWSKI

Założyciel Foto Media Fabryka. Absolwent Fotografii Prasowej Reklamowej i Wydawniczej na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień realizuje zlecenia dla kilku warszawskich agencji fotograficznych. W naszym zespole działa głównie tam, gdzie podstawą jest współpraca z ludźmi.

 

Klaudia Karczmarek

KLAUDIA KARCZMAREK

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Reklamy oraz Fotografii Reklamowej i Wydawniczej na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z agencjami eventowymi, współprowadzi również studio fotograficzne. WSR dał jej pole do połączenia pasji fotografii z rzetelnym warsztatem grafika. Wspiera nasz zespół głównie na polu profesjonalnego retuszu fotografii.

 

IGOR DZIEDZICKI

IGOR DZIEDZICKI

Absolwent Fotografii Prasowej Reklamowej i Wydawniczej na Uniwersytecie Warszawskim. Pasję fotografowania realizuje głównie poprzez współpracę z wieloma architektami i designerami. Jego sesje zostały docenione przez czołowe magazyny wnętrzarskie w Polsce i zagranicą. Dlatego też w naszym zespole to on nadzoruje i prowadzi wszelkie projekty związane z fotografią architektury.

 

 
 

Klaudia Pietrzak

KLAUDIA PIETRZAK

Absolwentka Zespołu Szkół Fototechnicznych w Warszawie. W naszym zespole zajmuje się głównie realizacją fotoreportaży z eventów.