Jako Tomasz Kiełczewski na rynku usług fotograficznych działam od roku 2009. Niewiele później podzieliłem świadczone przeze mnie usługi na dwie marki: Foto Media Fabryka (z naszą ofertą właśnie się zapoznajesz) oraz UNIQUE MOMENTS (zapraszam do odwiedzenia strony www).

Od roku 2012 Foto Media Fabryka to grupa ludzi, którzy dopełniając się wzajemnie tworzą zespół świadczący kompleksową obsługę fotograficzną przede wszystkim dla klientów biznesowych.
Współpracujemy zarówno z agencjami fotograficznymi i informacyjnymi, jak również z wieloma przedsiębiorcami, dla których wysokiej jakości fotografia jest nie tylko pamiątką ale przede wszystkim istotnym wsparciem działań marketingowych.

Jako, że dla każdego z nas fotografia to przede wszystkim pasja, staramy się wspierać świadczonymi przez nas usługami liczne fundacje, których partnerstwo jest dla nas powodem do dumy.

Wierzymy, że w dobie społeczeństwa posługującego się głównie przekazem wizualnym do odbiorcy mają szansę dotrzeć tylko treści najwyższej jakości poparte przemyślaną techniką ich przekazu.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.